Menu
Obec Svatobořice-Mistřín
Svatobořice - Mistřín

Oznámení

Záleží nám na zdraví a bezpečí našich občanů. Nákupem 2ks nejmodernějších defibrilátorů ZOLL AED 3 se můžete cítit zase o trošku více bezpečně. Defibrilátory pro laickou první pomoc jsou umístěny u vchodu do obecního úřadu a dále na zdravotním středisku u vchodu k zubnímu lékaři. Defibrilátory jsou umístěny v ochranných boxech s bezpečnostním kódem. Daný kód a instrukce vám sdělí operátor záchranné služby na tel. 155. Jedná se o neocenitelnou pomůcku v případě bezvědomí člověka, či zástavy krevního oběhu. V průběhu roku budou probíhat školení napříč spolky v naší obci a budeme rádi, když zájem o proškolení s AED bude co největší.

de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oúkc

Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb Kyjovska na období 2024-2026 k připomínkování:

Datum: 22. 7. 2024

Byl vypracován Návrh Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb na Kyjovsku na období 2024 – 2026 („Plán“), který reaguje primárně na zjištěnou potřebnost občanů Kyjovska v oblasti sociálních a návazných služeb.

Oznámení

Samosběr broskví:

Datum: 22. 7. 2024

Broskvový sad ve Svatobořicích vyhlašuje samosběr broskví.

Oznámení

Virtuální komunitní centrum:

Datum: 6. 11. 2023

Nové virtuální komunitní centrum, které je vaším pomocníkem i prostředníkem při hledání informací, inspirace i pomoci.

www.kyjovskopomaha.cz

Informace jak podat stížnost na bezpečnost letového provozu letiště:

Datum: 11. 10. 2023

Provoz veřejného vnitrostátního letiště Kyjov spadá pod dohled Úřadu pro civilní letectví a ten je oprávněn řešit i stížnosti na letecký provoz.

Oznámení společnosti SWIETELSKI 1

Oznámení společnosti SWIETELSKI

Datum: 2. 8. 2023

Společnost SWIETELSKI oznamuje občanům, že od 08/2023 - 09/2023 platí zákaz vstupu a vjezdu do areálu za OÚ a Restaurací KD.

Identita a datové schránky

Datum: 10. 11. 2022

Od 1. ledna 2023 získají datovku automaticky všichni živnostníci a nepodnikající právnické osoby.

Zásady pro provádění ořezu dřevin

Datum: 8. 11. 2022

Upozornění na ořez dřevin

Volné pobíhání psů

Datum: 25. 4. 2022

Upozorňujeme majitele psů, aby důsledně dodržovali Obecně závaznou vyhlášku o udržování pořádku v obci a zabránili volnému pobíhání psů po obci. Volné pobíhání psů mimo jiné ohrožuje bezpečnost občanů, zejména dětí. Volně pobíhající pes bude odchycen a na náklady majitele umístěn do útulku pro psy.

Parkování na chodnících

Datum: 25. 4. 2022

Obec Svatobořice-Mistřín upozorňuje občany, že dle Zákona o provozu na pozemních komunikacích je parkování na chodnících přestupek.
Vzhledem k opakovaným stížnostem občanů na porušování tohoto zákona, provádí policie České republiky namátkové kontroly a řeší tyto přestupky pokutou.

Notářka JUDr. Zachovalá oznamuje 1

Notářka JUDr. Zachovalá oznamuje

Datum: 24. 1. 2022

Od 1. ledna 2022 vykonává funkci soudem pověřené soudní komisařky v dědických řízeních pro obec Svatobořice-Mistřín Mgr. Romana Baláková.

Změna adresy Nej.cz v Kyjově

Datum: 6. 1. 2022

Od pondělí 10. ledna 2022 bude pobočka Nej.cz v Kyjově přestěhována na novou adresu Jungmannova 499/41, Kyjov. Dochází i ke změně provozní doby.


Povolení vjezdu na cyklostezku

Datum: 11. 4. 2016

Obec Svatobořice-Mistřín oznamuje majitelům pozemků v k.ú. Svatobořice, přístupných pouze z cyklostezky Svatobořice-Mistřín – Milotice, že jim na požádání vydá potvrzení, které je opravňuje k vjezdu na cyklostezku za účelem obhospodařování jejich pozemku.

Mobilní aplikace

Munipolis

Kalendář akcí

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když dne ubývá, horka přibývá.

Pranostika na akt. den

Na Jakuba prvních brambor průba.